3D Yazıcı ile Yedek Parça Üretimi

3D YAZICILAR İLE ARABANIZ İÇİN YEDEK PARÇALAR ÜRETİN

Araçlarımızın bir parçası bozulduğunda, kaybolduğunda ya da kullanım ömrünü doldurduğunda yeni parçalara ihtiyaç duyarız ve yedek parça satın almak için harekete geçeriz. Bu süreç maliyetli olmakla beraber oldukça fazla zaman almaktadır. 3D Yazıcılar ile ihtiyacınız olan yedek parçayı çok daha hızlı ve uygun maliyetlere ürettirebilirsiniz. Nasıl mı? detaylı bilgi almak için bu bağlantıya tıklayın.

MARKA MODEL FARKETMEKSİZİN ÜRETİM İMKANI

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz parça üretilebilir ve testleri yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YEDEK PARÇALAR

Ürettirmeyi düşündüğünüz parçanın rengini değiştirebilir hatta üzerine kendi isminizi bile yazabilirsiniz. Böylece aracınızı kendi zevkinize göre düzenlemiş olursunuz.

ÜRETİM SÜRECİ NASIL İLERLER?

1. Öncelikle ihtiyaç duyulan parçanın bozuk , kırık ya da aynalanmış bir parça ise aracın diğer tarafında bulunan sağlam parçasını bize teslim etmeniz gerekmektedir.

2. Parça üzerinden 3D Tarama ve 3D Modelleme süreçlerine başlayarak en uygun tasarımı sizin için hazırlıyoruz. Hatta dilerseniz sizin için tasarım üzerinde isim & logo gibi kişiselleştirmelerde yapabiliyoruz.

3. Üretilecek ürünün araç üzerindeki kullanılacak yeri analiz edilerek en uygun üretim methodu tercih edilecektir.

4. Tasarım&tarama işlemlerinin sonucunda ön onayınız alınır ve üretim başlar.

5. Üretilen parçanın üzerinde gerekli olan yüzey işlem ve boya çalışmaları yapılarak parçanız size teslim edilir.

HANGİ MALZEMELER KULLANILIR?

İhtiyaç duyulan parçanın analizleri tarafımızdan yapılarak en uygun malzeme türü seçilmektedir. Bu süreçte plastik türevlerinin yanında naylon ve metal gibi farklı türde malzemeler ile de üretim yapılmakta ya da kalıp yöntemi ile istenilen malzeme elde edilmektedir.

ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VAR MI?

Ürettiğimiz parçanın, üretimden kaynaklı bir sorunu var ise üretimi tekrar yapılıp teslim edilir. Üretim süreçlerimizin herhangi birinden dolayı ortaya çıkan tüm problemler ekibimiz tarafından giderilmektedir.