TERMOFORM ÇİKOLATA KALIPLARI

3D YAZICILAR İLE ARABANIZ İÇİN YEDEK PARÇALAR ÜRETİN

 

Sıradan şefler gibi üreticilerden sürekli aynı kalıpları almaya son! İstediğiniz özel tasarım tasarımcılarımız tarafından hızlıca modellenerek 3d yazıcılar ile üretilir ve Mayku Formbox sayesinde kalıplarınız hızlıca üretilir. Mayku Formbox ile isterseniz uygun herhangi bir objenin de kalıbını alıp dilediğiniz çikolataları üretebilirsiniz.

 

DÜŞÜK MALİYETLE EŞSİZ LEZZETLER ÜRETİN

 

Ürünün üretimden önce kalıbını test etmek mi istiyorsunuz? Ya da belki bir etkinlik için sınırlı sayıda şeker üretmek? FormBox ile küçük çapta kalıplar oluşturarak fikirlerinizi test edebilirsiniz ve çok kısa bir zaman içinde kısa vadeli işlere imza atabilirsiniz.

 

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YEDEK PARÇALAR

Ürettirmeyi düşündüğünüz parçanın rengini değiştirebilir hatta üzerine kendi isminizi bile yazabilirsiniz. Böylece aracınızı kendi zevkinize göre düzenlemiş olursunuz.

ÜRETİM SÜRECİ NASIL İLERLER?

1. Öncelikle istemiş olduğunuz tasarımın 3d modellemesi yapılır ve çikolata kalıbına uygun hale getirilir.

2. 3D Yazıcı ile oluşturulan modellerden PetG levhalar kullanılarak  Mayku FormBox ile istenilen adette termoform çikolata kalıpları oluşturulur.

3. 3D yazıcı ile üretilen kalıp modelleri sizin için saklanır ve aynı modele tekrar ihtiyacınız olduğunda kalıplarınız hızlıca tekrar üretilip size teslim edilir.

ÇİKOLATA KALIPLARININ BOYUTLARI VE KULLANILAN MALZEMELER NELERDİR?

Mayku FormBox ile oluşturulan çikolata kalıplarının  boyutları  maksimum 19x19x12cm’dir. Gıda ile temasa uygun PetG levhalar kullanılarak  çikolata kalıplarınız oluşturulur.

ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VAR MI?

Ürettiğimiz parçanın, üretimden kaynaklı bir sorunu var ise üretimi tekrar yapılıp teslim edilir. Üretim süreçlerimizin herhangi birinden dolayı ortaya çıkan tüm problemler ekibimiz tarafından giderilmektedir.